• Tüm Kategoriler
 • Miklepli, Gümüş Yaldızlı Kumaş Çanta Yasin

  Fiyat:
  10,00 TL
  Havale / EFT:
  9,80 TL
  5.0 1
  1,80 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  3
  Miklepli Kişiye Özel İsim Baskılı,

  GÜMÜŞ Yaldızlı 
  Kumaş Kaplama,

  Sert Ciltli Çanta Boy Yasin Kitaplı Mevlüt Seti

  MİKLEP: Ön kapağı örten, Sayfaları koruyarak kitabın zarar görmesini önleyen, yarım kapaktır.

  Mevlid, sünnet, vefat, 40 gün, nikah veya özel günlerinizde tamamı el yapımı ve size özel olarak üretilen bu Yasin Kitabını misafirlerinize hediyelik olarak dağıtabilirsiniz. 12X16 cm ölçülerindeki bu Yasin kitabı Yaldızlı Kumaş Kaplıdır. Sert cilt kapağı sayesinde bu Yasin kitabının kullanımı kolay ve uzun ömürlüdür.

  Türk cilt sanatında her daim kullanıla gelmiş, eski yazma eserlerin günümüze kadar muhafaza edilmesine büyük katkı sağlamış olan kitap ciltlerinde MİKLEP(ek kapak) özelliğini sizler için bu yasin kitabında kullandık. Mıklep özelliğine ek olarak kullanım kolaylığı sağlaması için manyetik kilit sistemi ile bu Yasin Kitabını çok daha kolay muhafaza edebileceksiniz.

  Yasin Kitabının ön yüzüne 2,5X5cm ebadında ekstra keçe ile güçlendirilen beyaz ipek saten kurdele üzerine istediğiniz isim, tarih ve yazıları yazdırabilirisiniz. Kitabın kenarları altın renkli metalle süslenerek; hem dekoratif bir görünüm elde edilmiş hem de uzun süreli kullanıma uygun hale getirilmiştir.

  1-  Kumaş Kaplama Çanta Boy(12x16cm) Özel İsim Baskılı Yasin Kitabı
           - Yaldızlı Özel Kumaş Kaplamalı
           - Sert Kapak
           - İpek Saten Kurdela Üzerine Kişiye Özel İsim Baskılı
           - Manyetik Kilit Sistemi

           - Köşe Demir Korumalı
           - Kaliteli, Fihrist Kesimli Yasin Kitabı

     
  2-  Püsküllü Kitap Ayracı

  3- 
   Organze Büzgülü Tül Kese, 15X25 cm, Şeffaf Beyaz

  Not-1: Bu Yasin kitabı sipariş üzerine özel olarak yapıldığı için 3 günlük üretim süreci vardır. Sipariş verirken 3 günlük süreyi dikkate alınız.
  Not-2: Kişiye Özel Baskılı Ürünlerde Kapıda Ödemeli olarak sipariş almamaktayız. Lütfen bu ürünü sipariş verirken HAVALE ya da KREDİ KARTI ile Ödeme yapınız.
  Not-3: En az 10 adet sipariş alınmaktadır.
  Not-4: İsim bilgilerini "Ürün Notu" kısmına yazmayı unutmayın.


  Yasin kitapları, içerisinde Kuran’ın Kalbi olarak nitelenen Yasin suresini ve çeşitli faziletli – şifalı duaları barındıran eserlerdir. Yasin suresi, adını giriş kısmındaki “ya, sin”kelimelerinden alır. Bunlar “Ey insanoğlu!” anlamına gelmektedir. Ancak gerçek anlamlarının insanlar tarafından algılanamayacağı, âlimler tarafından ortaklaşa kabul edilmektedir. Yasin suresi okumanın faydaları, çeşitli hadislerde defalarca vurgulanmıştır. Bu nedenle, her müminin evinde birer Yasin kitabı bulabilmek mümkündür. Aynı nedenle, Yasin kitapları mevlüt hediyelikleri arasındadır. Mevlütlerin bitiminde Yasin kitabı dağıtmak, en bilinen adetlerimizden biri halini almıştır. 

  Çanta Boy, 128 Sayfa Yasin Kitabı Özellikleri


  - İri Yazılı, Kolay Okunabilen Arapça Bilgisayar Hatlı
  - Türkçe okunuşlu 
  - Elmalı Hamdi Yazır Mealli
  - Fihrist Kesimli
  - 128 Sayfa

  - 1. Kalite Şamua Kağıt (Sarı Kağıt)
  - 12x16cm Ebat
  - İki renk baskı
  - İçindekiler: Kur'an-ı Kerim Okumaya Başlarken Okunacak Dua, Fatiha Suresi, Elif Lam Mim, Yasin Sûresi, Mülk Sûresi, Nebe Sûresi, Vâkıa Sûresi, Cuma Sûresi, Amenerrasûlü, Ayet'el Kürsî, Şehidallahü, İnşirâh Sûresi, Asr Sûresi, Hümeze Sûresi, Fil Sûresi, Kureyş Sûresi, Mâun Sûresi, Kevser Sûresi, Kâfirûn Sûresi, Nasr Sûresi, Tebbet Sûresi, İhlas Sûresi, Felak Sûresi, Nas Sûresi, Yasin Duası, Salât-ı Tefriciye, Salât-ı Munciye


  Diğer Özellikler
  Stok Kodukumas-citcit-sert-cilt-isim-baskili-canta-yaldiz-gumus
  MarkaMevlid Hediyesi
  Stok DurumuVar
   
     
  Türkiye'nin En Büyük Mevlid Hediyesi Alışveriş Sitesi © MEVLİD E-Ticaret Paz. Sat. İth. İhr. LTD. ŞTİ. / 2013

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.